Lajme

Aksident te Katedralja në Prishtinë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 26 April 2017

Një aksident ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë, konkretisht tek semaforat kryesorë të kryeqytetit.

Në aksident siç shihet edhe në fotografitë që kanë ardhur në redaksinë e portalit Infokusi.com, janë përfshirë një skuter dhe një veturë e tipit Pasat, shkruan Infokusi.com

Në vendin e ngjarjes kan dalur Policia dhe ambulanca, dhe personi që ka mbetur i lënduar nga aksidenti dhe është dërguar me ambulancë në QKUK./INFOKUSI/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera