Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Carralevë-Shtime, persona të shtrirë në rrugë

Autori: Gazeta inFokus 18:15 | 14 May 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur rrugën Carralevë-Shtime, ku janë përfshirë dy automjete, një kamionetë dhe një furgon.

Mësohet se në këtë aksident janë lënduar disa persona, raporton Gazeta Infokus.

Lexuesit që kanë dërguar videon kanë thënë se në vendin e aksidentit tashmë kanë dalë njësitet policore të cialt po merren me rastin, si dhe autoambulanca që i ka dërguar në trajtim të mëtejmë në spital të lënduarit./Gazeta Infokus/

Të tjera

rel="nofollow"