Lajme

AKR zgjedh strukturat udhëheqëse në veri

Autori: Gazeta inFokus 09:58 | 15 May 2017

Nën udhëheqjen e sekretarit të përgjithshëm të AKR-së Vesel Makolli dhe kryetares së Forumit të Gruas, Mirlindë Gashi, qindra qytetarë nga Leposaviqi, Zveqani dhe Zubin Potoku iu bashkuan vizionit të AKR-së për zhvillimin e vendit duke besuar që AKR do të punojë për mirëqenien e qytetarëve të harruar nga pushteti, transmeton arbresh.info.

Gjatë takimit u zgjodh edhe kryetari i degës  Sokol Halili nga Ceraja, i cili deklaroi që tani shpresën e kenë tek Behgjet Pacolli dhe Aleanca Kosova e Re sepse siç tha, vetëm ata duan dhe dijnë ta zhvillojnë vendin./Arbresh.info.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera