Sport

Agjenti zbulon të ardhmen e Lautaro Martinez

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 15 September 2020

Lautaro Martinez do të qëndrojë në Inter përkundër zërave që e lidhnin me Barcelonën dhe Real Madridin.

Agjenti i sulmuesit argjentinas Beto Yaque dje pati një takim me drejtuesit e Interit dhe më pas konfirmoi që klienti i tij nuk lëvizë nga “Giuseppe Meazza”

“Pra ishte një takim pune, kjo është e gjitha”, tha Yaque për Tuttomercatoweb. “Nuk ka asgjë në lidhje me Barcelonën dhe Real Madridin. Lautaro do të qëndroj në Inter. Kjo është e gjitha.”, sqaroi ai

Të tjera