Rozë

Abigail rikthehet në qendër të vëmendjes (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 10 January 2018

Modelja dhe aktorja e njohur amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Abigail ka postuar disa fotografi ‘të nxehta’ në rrjetet sociale, duke ngjallur kështu vëmendjen e të gjitha mediave rozë, shkruan Infokusi.com

25-vjeçarja ka hiq më pakë se 8.2 milionë followers në Instagram./Infokusi.com

-Advertisement-

Hace frío ; ) ❄️

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

When the news says to bundle up, but you’re still a savage at heart ?

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

When you know 2018 is coming

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

Off to Cabo tomorrow ✈️ Where are you ringing in the New Year???

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera