Rozë

Abigail Ratchford pothuajse nudo, tregon gjithçka! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:16 | 05 June 2018

Abigail Ratchford, modelja super-seksi ka mbi 8 milionë ndjekës në Instagram që e përcjellin atë në çdo hap.

Si të mos e përcjellin gjithë këta ndjeks, ku ajo ‘çmend’ me fotografitë e saj super bombastike, shkruan Indeksonline.

-Advertisement-

Ratchford së fundmi ka postuar një fotografi ku duket tejet tërheqëse.

Me në një bluz të lagur dhe për trupi që i vënë në pah gjoksin e saj dhe vithet, ajo duket shumë seksi, ku lirisht mund të quhet ‘bisha’ e Instagramit. Kjo për shkak të ndjekësve dhe linjave trupore që nuk heziton të shfaq në çdo fotografi.

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera