Rozë

Abigail e ‘tronditë’ rrjetin, zhvishet e tëra (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:12 | 10 March 2018

Pa dyshim se është ndër femrat më seksi e rrjeteve sociale, shkruan Infokusi.com

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren super seksi Abigail Ratchford, e cila asnjëherë nuk heziton që ta ‘tronditë’ rrjetin me linjat e saj.

Asetet super seksi të  Abigail janë të pa rezistueshme për secilin mashkull, madje zili ia kanë edhe femrat, duke bërë kështu që ajo ta ketë vëmendjen e mbi 8.3 milion ndjekësve në Instagram dhe fotot e saj janë ndër më të pëlqyerat.

Kësaj here modelja amerikane ka publikuar një foto tejet provokative e shtrirë në dysheme dhe e zhveshur e tëra, ku ‘arma’ e saj më e fortë, pra të pasmet, vihen në planë të parë.

-Advertisement-

Kujtojmë që dikur Abigail ishte adhuruese e flakët e futbollit amerikan të femrave, por sot ajo është një modele dhe aktore, karriera e së cilës po njeh vetëm ngritje./Infokusi.com

Aphrodite ⚡️⚡️⚡️ new work with the incredibly talented @irmalomidze ?

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera