Rozë

Abigail e ‘tronditë’ rrjetin, më seksi se kurrë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:48 | 26 February 2018

Abigail Ratchford pa dyshim se është njëra prej femrave më seksi e rrjeteve sociale, shkruan Infokusi.com

Dikur adhuruese e flakët e futbollit amerikan të femrave, sot Abigail është një modele dhe aktore, karriera e së cilës po njeh vetëm ngritje.

Ajo ka treguar format e saj kohë pas kohe, dhe së fundmi ka publikuar disa fotografi vërtet të nxehta.

Asetet supër seksi të  Abigail janë të pa rezistueshme për secilin mashkull madje zili ia kanë edhe femrat, duke bërë kështu që ajo ta ketë vëmendjen e mbi 8 milion ndjekësve në Instagram dhe fotot e saj janë ndër më të pëlqyerat.

-Advertisement-

Më poshtë keni mundësinë t’i shikoni disa fotografi tejet seksi./Infokusi.com

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera