Rozë

“A jam seksi?”/ Luizi komenton kërcimin sensual të Kiarës: Mos luaj me zjarrin (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 12:40 | 21 March 2023

Mbrëmja e djeshme ka qenë nata e fundit e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit në suitën e bërë vetëm për ata brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

E duket se çifti e ka shfrytëzuar atë në mënyrën më të mirë të mundshme pasi kanë kaluar momente mjaft intime dhe romantike së bashku.

Teksa Luizi ndodhej i shtrirë në krevat, Kiara ka vendosur që të këndojë dhe të kërcejë për të. E veshur me një fustan nate mjaft elegant, moderatorja bëri kërcim sensual.

“O Kiara mos luaj me zjarrin. Kuku për ne. Pupupu, hajde dalim”, dëgjohet Luizi që komenton partneren e tij.

Pasi u shtri në krevat afër Luizit, Kiara e pyet atë nëse është seksi, pasi te tabela ka votuar për dikë tjetër.

Etiketa:
UNI-Universum International College ofron qasje në arsim global për studentët kosovar

Të tjera