Fun & Video

5 shpikjet që duhet t’i shihni (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:33 | 14 May 2017
Këto shpikje janë të mrekullueshme.

A mund t’i njihni për çka janë dhe cila është arsyeja e ekzistimit të tyre?

Disa prej tyre largojnë stresin, janë më ngjyra të ndryshme, të shtrenjta në market dhe me kualitet të lartë në përdorim, shkruan lajmi.net

Keni dëgjuar edhe për robotët fluturues?

Shikoni videon dhe mësoni edhe për lodrat që janë shpikur në një mjet të vetëm, për kënaqësinë tuaj.

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera