Sport

⚽️Zyrtare: Vendim qesharak i FFK-së për ndeshjen që dyshohet se u kurdis

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 26 April 2017
Futbollistët e Besës së Pejës që dyshoheshin për trupimin e ndeshjes me Trepçën, janë liruar nga pezullimi në mungesë të provave.

Fjala është për Arben Beqirin, Fatmir Rexhën dhe Vildan Gutiq.

Vendimi ka ardhur nga Komisioni Disiplinor pranë FFK-së.

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera