Sport

⚽️“Preferoj të vdes në vend se të luaj për PSG” (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:11 | 26 April 2017
Andre-Pierre Gignac ka pranuar se e urren Paris Saint-Germainin.

Sulmuesi i Tigres, Andre-Pierre Gignac ka thënë se më përpara do të vdiste se të luante për Paris Saint-Germain.

Ish futbollisti dhe tifozi i Olympique Marseille është zotuar se kurrë nuk do të luante për ekipin nga Parc des Princes.

“E urrej PSG-në, preferoj të vdes në vend se të luaj për ta”, deklaroi Gignac për “Life & Style”, përcjell “lajmi.net”.

-Advertisement-

“Edhe nëse do të më ofronin rrogë dhjetë herë më të madhe prapë do t’i refuzoja”, theksoi ai.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera