Sport

⚽️Ky është mesazhi i tifozëve të Dardanës për futbollsitët e tyre (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 27 April 2017

Derbi i sezonit në Ligën e Dytë pritet të zhvillohet në Koretin këtë të enjte, me ç’rast lideri Bashkimi pret ekipin e Dardanës. Diferenca e pikëve është vetëm në tri, por në rast të fitores së skuadrës mysafire ajo do shkrihet, shkruan Gazetasheshi.com.

Pikërisht për këtë arsye dhe rëndësinë e kësaj ndeshje tifozët e skuadrës së Dardanës kanë dërguar një mesazh emocionues futbollistëve të tyre:

ud

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera