Sport

⚽️Ibrahimovic tregohet i madh, vendimi i tij befason tifozët e Man Utd (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:41 | 27 April 2017
Zlatan Ibrahimovic ka marrë një vendim interesant.

Zlatan Ibrahimovic ka refuzuar ofertën me vlerë prej 13 milionë funtesh nga Manchester United për ta paguar gjatë periudhës sa do të mungojë për shkak të lëndimit.

“The Sun” raporton se sulmuesi suedez nuk dëshiron të marrë pagën e ofruar nga klubi derisa nuk është në gjendje t’i ndihmojë ekipit, përcjell “lajmi.net”.

Ibrahimovic ka pësuar lëndim të rëndë në gju dhe do të mungojë për deri në nëntë muaj.

-Advertisement-

Kurse, menaxheri Jose Mourinho dëshiron ta mbajë në Old Trafford.

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BLACK FRIDAY ME ZBRITJE DERI 70%

Të tjera