Sport

⚽️ Shqiptari së bashku me Messin në formacionin e javës në La Liga (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:14 | 25 April 2017

La Liga ka publikuar formacionin më të mirë të javës së 33-të.

Betis është skuadra që ka më së shumti lojtarë në formacionin e javës të La Ligas tre, ku pjesë e tij është edhe shqiptari Riza Durmisi.

Leo Messi dhe Ivan Rakitic janë nga Barcelona, pas golave të tyre në El Clasico ndaj Real Madridit, që nuk ka asnjë futbollist.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera