Lajme

Zhvillimet e fundit – PDK i drejtohet popullit

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 14 April 2021

Partia Demokratike e Kosovës ka thirrur konferencë për media, shkruan Gazeta Infokus.

Në njoftim thuhet se konferenca do të fillojë nga ora 13:00.

Lexo Edhe:

Ndalohet personi i cili kanosi prokurorin e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës

Dhe do të mbahet në zyrën e selisë qendrore të partisë./Gazeta Infokus/

Të tjera