Lajme

Zhduket një vajzë në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 10:20 | 02 May 2021

Policia bën të ditur se një vajzë është zhdukur në Pejë nga katër prilli dhe akoma nuk dihet gjë për vendndodhjen e saj.

Lexo Edhe:

“Rama do ta bëjë ministre”, Vlora Çitaku publikon një fotografi nga Shqipëria

Vëllai i vajzës ka informuar policinë se ajo është me probleme psikike dhe është larguar nga shtëpia në drejtim të pa njohur.

Të tjera