Sport

Zhbllokohet rezultati në minutën e dytë në ndeshjen mes Zenitit dhe Chelseas

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 08 December 2021

Zeniti dhe Chelsea po luajnë aktualisht duelin e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Gasprom Arena’, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e dytë.

Golin për londinezët e ka realizuar sulmuesi gjerman, Timo Werner./Gazeta inFokus/

Të tjera