Rozë

Zbulohet i dashuri i Arta Kabashit, është aktor i njohur

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 29 February 2024

Ajo sapo ka dalë nga reality shou “Big Brother VIP Albania”, ku qëndroj për gati dy muaj.

Dhe, pas daljes nga ky reality show, Arta po gëzon mjaftë vëmendje.

-Advertisement-

Bukuroshja pejane ka pohuar se është në lidhje dhe se i dashuri i saj është personazh publik, shkruan “Kosovarja”.

Flitet se këngëtarja Arta Kabashi prej kohësh është në lidhje dashurie stabile me aktorin Blerim Destani.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera