Rozë

Zbulohen detaje të reja, përjashtohen konkurrentët nga “Përputhen”

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 15 September 2021

Autorja e emisionit “Përputhen”, Olsa Muhameti ka zbuluar të reja rreth zhvillimeve gjatë kësaj jave.

Në Instagram ajo ka publikuar një pyetje që ka marrë nga një ndjekëse, derisa ka thënë se javën që vjen do ketë përjashtime, por që nuk ka zbuluar nëse janë vajza apo djem.

Tutje ajo ka shkruar se përveç kësaj do ketë edhe hyrje të reja në “Përputhen”.

Deri më tani janë prezantuar 5 vajzat dhe djemtë, por në ditët në vijim do të prezantohen të tjerë konkurrentë.

Të tjera