Rozë

Xheri pyetet live se si i ka raportet sot me Sarën, shikoni reagimin e saj

Autori: Gazeta inFokus 21:39 | 03 March 2024

Xheraldina Vula është shumë pranë medieve televizive pasi që bën një emision tash e disa vite.

Në një intervistë nga emisionin ‘In & Out’ Xheri ka rrëfyer shumë histori nga jeta dhe karriera e saj.

Por nuk kanë munguar as pyetjet ngacmuese për të se si janë raportet me Sarën ish të dashurën e djalit të saj Ledrit.

-Advertisement-

Ani pse pyetjes nuk është përgjigjur direkt ajo shprehet se “Unë i kam punët me krejt mirë”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera