Rozë

“Xhekun” e zë gjumi të berberi, kështu reagon ky i fundit

Autori: Gazeta inFokus 19:34 | 12 October 2021

Aktori Naser Rafuna po vazhdon të marr vëmendje më rolin e tij në serialin “Cka ka shpija”.

Ai pothuajse në cdo paraqitje bënë të komentohet, shkruan InfoKosova.

“Xheku”, njihet si një njeri i drejtpërdrejt dhe mjaftë i sinqertë në jetën reale.

Së fundi ishte frizeri i tij i cili e publikoj një fotografi teksa shihet se Xhekun e kishte zënë gjumi, megjithatë ai vazhdoj punën e tij.

Të tjera