Rozë

Vjen edhe reagimi i Cozman, pasi ish e dashura e tij u bë nënë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 02 May 2017

Tuna Sejdiu sot solli në jetë djalin Tian, këtë e bëri të ditur bashkëshorti i saj Patrisi, pas një fotografie të postuar pak minuta pas lindjes, shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo mori urime të shumta nga miqtë e familjarët.

E ish i dashuri i saj reperi Cozman, sapo publikoi një foto në rrjetin social Instagram, ku shihet me një shok dhe shumë i lumtur./Artistët Shqiptarë/

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera