Lajme

Vdes një punëtor i Telekomit

Autori: Gazeta inFokus 11:47 | 14 September 2020

Ka ndërruar jetë në moshën 50 vjeçare punëtori i Telekomit të Kosovës, Ahmet Kikaj.Lajmin e kanë bërë të ditur nga Sindikata e Telekomit përmes një shkrimi në Facebook.

“Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se pa papritmas ne moshën 50 vjeçare ka ndërruar jetë kolegu Ahmet Kika. FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij. Qoftë i paharruar kujtimi për Ahmet Kika”, shkruhet në njoftimin e sindikatës.

Të tjera