Rozë

“Unë nuk e kam humbur kurrë besimin të ai njeri” – Vivien bënë deklaratën e papritur për Getinjon

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 21 April 2024

Getinjo dhe Vivien Thano romancën e tyre e filluan në edicionin e “Big Brother VIP Kosova 1”.

Por pas disa muajsh çifti vendosë t’i japin fund lidhjes së tyre, për arsye private.

Ndërsa Vivien kohës së fundit ishte në një intervistë në Kosovë, ku ka bërë deklaratën e papritur për Getinjon.

-Advertisement-

Mes rreshtave modelja shprehet se “Unë nuk e kam humbur kurrë besimin të ai njeri, dmth një dite mund të rregullohet”.

https://orainfo.net/wp-content/uploads/2024/04/ck.mp4

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera