Sport

Tyson Fury flet hapur për jetën private: Kam shkuar me 500 femra, e vetmja gjë që…

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 26 April 2022

Boksieri Tyson Fury ka zbuluar së fundmi se ka fjetur me mbi 500 gra.

Mbi të gjitha sipas tij kjo e ka ndihmuar të përmirsojë aftësitë e tij në ring. 33-vjeçari është i martuar me gruan e tij Paris që nga viti 2008 dhe të dy kanë gjashtë fëmijë së bashku. Në vitin 2011, ai shkroi në rrjetin social Twitter se mardhënia seksuale përmirëson gjendjen fizike.

Duke folur për Boxing News Online, Fury wshtw shprehur: “Unë jam një gënjeshtar, një mashtrues, një person krenar, kot. E vetmja gjë për të cilën pendohem në jetë është seksi para martesës. Nëse do të mund ta fshija atë, atëherë jeta ime do të ishte praktikisht e përsosur. Më vjen keq për të gjitha gabimet që bëj me njerëzit.” – u shpreh ai. “Duhet të kem kryer mardhënie seksuale me mbi 500 gra, më shumë, nuk e di, e kam humbur llogarinë”.

“Unë e shikoj atë tani si të neveritshme. Unë nuk jam një person fetar, por më pëlqen t’i ndihmoj njerëzit dhe të bëj gjëra të mira. Po i ndal të gjitha gjërat e këqija,” shtoi ai.

Tyson Fury aktualisht është i martuar i lumtur me Parisin. Çifti u takua për herë të parë kur boksieri ishte 17-vjeç. Të dy u martuan në vitin 2008 në kishën katolike St. Peter in Chains në Doncaster, South Yorkshire.

Etiketa:

Të tjera