Rozë

Temperaturat e larta ia rrisin gjoksin Kejvines?

Autori: Gazeta inFokus 18:22 | 22 June 2021

Kejvina Kthella është mjaftë aktive në llogaritë e saj personale në rrjetet sociale.

Ajo shpesh herë behet pjesë e mediave rozë duke publikuar fotografi të ndryshme që e bene te komentohet gjate, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ka publikuar një fotografi teksa kishte reklamuar gjoksin gjigant.

Kejvina ka kohë që nuk ka marrë vëmendje me gjoksin por, fotografitë e sotme i bënë fansat të mendohen se mos ka bërë ndërhyrje në gjoks pasi shihet shumë më i madh se herëve tjera, apo ndoshta fajtor janë temperaturat larta dhe e ben të ekspozohet me shumë.

Shikoni fotografitë dhe binduni.

Të tjera