Sport

Sulmuesi i Milanit shënon gol sa të çuditshëm aq edhe brilant

Autori: Gazeta inFokus 23:20 | 13 January 2022

Milani dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘San Siro’, skuadra e Milanit e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 102’ të pjesës së parë të vazhdimeve.

Golin e dytë për ‘Rosonerët’ e ka realizuar Rafael Leao, i cili shënoi një gol fantastik më të majtën e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera