Sport

Skuadra e Inter kthehet në shtëpi pa bërë dush, në “Allianz Sadium” mungonte uji i nxehtë

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 27 November 2023

Si të mos mjaftonte barazimi 1-1 ndaj Juventus, skuadra e Inter-it është kthyer në shtëpi pa bërë dush.

Sipas raportimeve të medieve italiane kjo gjë ka ndodhur pasi në dushet e dhomave të zhveshjes në “Allianz Stadium” nuk ka pasur ujë të nxehtë.

Përveç barazimit “zikaltërit” janë larguar nga stadiumin i “bardhezinjve” pa pasur mundësi të lahen siç ndodh gjithmonë në fund të ndeshjeve.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera