Fokus

“Si në bahçe të babës”, mërgimtari kalon me veturë midis sheshit të Prishtinës, as nuk i’a nin për ligjin (PAMJE)

Autori: Gazeta inFokus 15:28 | 28 May 2024

Një veturë e një mërgimtari ka kaluar në mes të sheshit të martën rreth orës 14:30.

Në pamjet që ka realizuar Gazeta INFOKUS shihet se qytetari kalon sheshin “Nënë Tereza” pa u merakosur fare nëse rrezikon apo jo qytetarët të cilët kalojnë aty me idenë se është vetëm për këmbësorët.

Vetura shihet të jetë me targa të një shteti tjetër.

-Advertisement-

Më poshtë gjeni pamjet:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera