Sport

Shtohen forcat e policisë në stadium

Autori: Gazeta inFokus 20:43 | 14 July 2022

Në stadiumin “Fadil Vokrri” po zhvillohet ndeshja mes Llapit dhe Buducnost, e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Conference Leagues.

Rezultati aktual është 1:0 për ekipin malazez dhe 3:0 në rezultat të përgjithshëm

Një numër i madh i forcave të policisë është parë të renditen para tifozëve vendas.

Diku rreth 10 mijë tifozë raportohet të jenë në stadium sonte.

Të tjera