Sport

‘Shpërthen’ atmosfera në ‘Old Trafford’, Manchester Unitedi e barazon rezultatin ndaj Atalantas

Autori: Gazeta inFokus 22:35 | 20 October 2021

Manchester Unitedi dhe Atalanta po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ skuadra e Manchester Unitedi e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 75’.

Golin e dytë për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar mbrojtësi anglez, Harry Maguire./Gazeta inFokus/

Të tjera