Lajme

Shpend Ahmeti: Urime Zonjës Vjosa Osmani -Sadriu

Autori: Gazeta inFokus 20:10 | 04 April 2021

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka uruar Vjosa Osmanin për zgjedhjen e saj në krye të shtetit.

“Në emër të Komunës së Prishtinës dhe timin personal i urojmë punë të mbarë! Urime Vjosa!”, shkruan ai në Facebook

Të tjera