Rozë

Shpat Kasapi sot feston ditëlindjen (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:08 | 01 May 2017

Shpat Kasapi ka edhe një arsye më tepër sot të festoi.

Këngëtari i njohur ka mbushur 32 vjet dhe këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë personale në Instagram.

Në fotografi shihet një tortë me dy qirinj teksa ka treguar se po feston 32 vjetorin e lindjes ndërsa po ndihet sikur 18 vjeç, transmeton Telegrafi.

Kasapi ka marrë urime të shumta prej fansave të zjarrtë, por nuk kanë munguar edhe prej miqve.

Ndryshe, Shpati ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera