Sport

Shorti i Ligës së Kampionëve, këtu mund ta shikoni live

Autori: Gazeta inFokus 11:58 | 17 March 2023

Shorti do të hidhet në Shtëpinë e Futbollit Evropian në Nyon të Zvicrës të premten më 17 mars. Ceremonia fillon në orën 12:00.

Ekipet që kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve janë: Bayern Munich, Benfica, Chelsea, Inter, Manchester City, Milan, Napoli dhe Real Madrid.

LINKU ku mund ta shikoni live hedhjen e shortit të Ligës së Kampionëve.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera