Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Ferizaj – Feronikeli

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 15 February 2020

Ferizaj dhe Feronikeli po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 18-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Ferizaj, vendasit kanë kaluar në avantazh.

Golin për Ferizajn e ka realizuar, Kenan Orana në minutën e 36’./Gazeta inFokus/

Të tjera