Sport

Shënohet goli i parë në derbin ndërmjet Dritës dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 25 April 2021

Drita dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 30-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Dritës ka kaluar në avantazh në minutën e 21’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar Betim Haxhimusa./Gazeta inFokus/

Të tjera