Sport

Shënohet goli i dytë në takimin, Juventus – Genoa

Autori: Gazeta inFokus 21:19 | 13 January 2021

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit e ka dyfishuar epërsinë.

Për rezultatin 2-0 u përkujdes, Alvaro Morata.

Më poshtë keni golin e realizuar nga sulmuesi spanjoll./Gazeta inFokus/

Të tjera