Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në takimin, Norwich – Arsenal (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:32 | 01 December 2019

Norwichi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Norwichi ka kaluar në avantazh në minutën e 21’.

Pukki realizo golin për vendasit pas një renditje jo të mirë të mbrojtësve të Arsenalit, por pas vetëm tetë minutave Arsenali e barazoi rezultatin 1-1.

Golin për londinezët e shënoi Aubameyang nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera