Lajme

Selmani: Shoferi është nga fshati Skivjan i Gjakovës

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 26 November 2021

Kryetari i fshatit Gllogjan, Mustafë Selmani ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë ku mbeten të vrarë 4 persona në fshatin Gllogjan.

Selmani në lidhje direkte për T7 ka thënë se shoferi i cili mbeti i vdekur në vendin e ngjarjes është nga fshati Skivjan i Gjakovës.

Tragjedia që ndodhi në Deçan, la të vdekur dy nxënëse, shoferin e autobusit dhe kondukterin i autobusit nga gjuajtja me armë nga një person.

Të tjera