Auto&Tech

Samsung Galaxy S8, celulari më i shitur për 2017

Autori: Gazeta inFokus 09:40 | 28 April 2017

Samsung zyrtarisht njoftoi se Galaxy S8 është më i shitur se sa telefoni Galaxy S7 i vitit të kaluar për madje 30 për qind.

Kjo tani e bën atë telefonin më të shitur të Samsung.

Këtë të dhënë e ka zbuluar presidenti i Samsung Electronics America.

-Advertisement-

Pas problemeve me telefonin Galaxy Note 7, shumë përdorues kanë pyetur se nëse kompania Samsung mund të rikuperohet nga një celular i tillë dhe duket se ia ka dalë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera