Rozë

Sa e bukur është kjo Jasmina (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 28 April 2021

Modelja Jasmine Sanders ka ndezur temperaturën derisa ka pozuar në bikine të zeza në disa selfie në Miami

Ajo është e njohur për fizikun e saj senzacional në rrjetet sociale.

Jasmine Sanders duket e jashtëzakonshme derisa ka treguar asetet e saj të modeles në bikine të zeza të martën.

Modelja e ballinës së Sports Illustrated në vitin 2020, ka ndezur temperaturat dhe është dukur seksi në paraqitjen e saj.

Të tjera