Lajme

Rruga në Varigoc e pakalueshme, ankohen banorët

Autori: Gazeta inFokus 15:45 | 13 January 2022

Rrugët e fshatit Varigoc të Komunës së Lipjanit janë në gjendje të keqe si shkak i mospastrimit nga bora, shkruan Gazeta Infokus.

Banorët e këtij fshati po kanë vështirësi të kalojnë në këto rruge si shkak i akullit.

Një lexues ka dërguar disa fotografi në redaksinë e Infokus, ku ka treguar gjendjen e tmerrshme të këtyre rrugëve në këtë fshat.

Për më shumë shihni fotot dhe videon e dërguar nga lexuesi:/Gazeta Infokus/

Të tjera