Lajme

Rrëzohet nga shkallët biznesmeni në Sarandë, transportohet në mënyrë urgjente me helikopter në Tiranë

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 26 May 2021

Një biznesmen lokal në Sarandë, është aksidentuar duke pësuar dëmtime në trup, kryesisht në qafë.

Bëhet fjalë për, Pëllumb Keqi, 47 vjeç, pronar i Hotel ‘Mare’ në Ksamil, është rrëzuar nga shkallët aksidentalisht dhe për rrjedhojë ka pësuar trauma të ndryshme, kryesisht në qafë.

Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës, për shkak të situatës së rëndë të traumave të tij, është kërkuar ndihma e helikopterit.

Keqi është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Të tjera