Rozë

Romeo tregon pse nuk ka të dashur

Autori: Gazeta inFokus 20:07 | 03 June 2023

Romeo është shumë i rezervuar përsa i përket jetës personale.

Së fundmi, moderatori ka folur për herë të parë në emisionin e tij ku ka treguar një ndër arsyet që e pengojnë atë të krijojë një lidhje.

Romeo tha se arsyeja se pse ai nuk është në një lidhje është sepse e di që ai është një i dashur shumë i mirë dhe sipas tij kjo është një punë shumë e vështirë.

“E di pse nuk lidhem unë, sepse unë e di që jam një i dashur shumë i mirë. Dhe të jesh një i dashur shumë i mirë është punë shumë e vështirë. Duhet ta zgjosh në mëngjes, ti thuash ato fjalët e mira. Është punë shumë e vështirë.”, tha Romeo.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera