Sport

Robert Berisha nis lidhje të re dashurie

Autori: Gazeta inFokus 12:01 | 21 November 2023

Këngëtari e moderatori i njohur kosovar, Robert Berisha, duket se ka gjetur dashurinë e jetës.

Me anë të disa postimeve në ‘Instastory’ na bëri të ditur se gjendet nën shoqërinë e një vajze në udhëtimin e tij në Miami.

Identitetin e saj e ka mbajtur të fshehtë duke zbuluar vetëm pak nga trupi i cili duket tejet sensual.

-Advertisement-

Ndërsa në video shihet se e njëjta vajzë ka vendosur këmbët tek trupi i Robertit.

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

4 arsyet pse duhet të studioni Biznes dhe Menaxhment

Të tjera