Rozë

Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi jashtë në Berlin

Autori: Gazeta inFokus 23:54 | 09 September 2019
Rita Ora është paraqitur plot stil në një palë pantallona dhe jelek në një paraqitje të saj energjike në Berlin.Edhe një përformancë e Rita Orës plot energji në skenë në vikendin që lamë pas në Berlin në Gjermani.

Këngëtarja (28), ka komanduar me plot vetbesim derisa ka qenë e veshur thjesht por plot stil.

Ndryshe në këtë koncert është valëvitur edhe flamuri kombëtar shqiptar. /GazetaExpress/

 

Të tjera