Rozë

Rita Ora për herë të parë publikon fotografi të partnerit

Autori: Gazeta inFokus 09:50 | 16 September 2020

Rita tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së publikut.

Rita Ora tash e një kohë ka nisur një romancë të re me Romain Gavras, me të cilin është fotografuar shumë shpesh në publik, shkruan lajmi.net.

Madje, këngëtarja udhëtoi për pushime në destinacione të ndryshme bashkë me të dhe miqtë e tyre të përbashkët.

Së fundi, artistja postoi një imazh të partnerit, por ishte aq i turbullt sa që vështirë të detektohej se kush ishte në foto.

Kësaj fotografie, Rita ia shoqëroi një emoji në formë zemre.

Kujtojmë se artistja ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por po punon intenzivisht për albumin e tretë.

Të tjera