Fokus

Ridvan Tahiri i emocionuar më shumë se asnjëherë më parë, me lot në sy tregon takimin me nënën e tij pas lufte

Autori: Gazeta inFokus 17:24 | 28 November 2023

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ridvan Tahiri-Riki ishte i ftuar në emisionin “ZGJOHU”, nën moderimin e Era Berishës, ai ka treguar me shumë emocione disa vështirësi që i ka hasur në jetë, shkruan Gazeta Infokus.
Ai për Zgjohun, ka zbuluar shumë momente prekëse që ka kaluar gjatë luftës.
Mes tjerash ai ndau edhe një rrëfim shumë të veçantë, takimin më nënën e tij pas shumë kohe gjatë luftës.
Për të parë rrëfimin emocional të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ridvan Tahirit ndiqeni emisionin e plotë special për festën e 28 Nëntorit në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera