Rozë

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur finalist të parë të Big Brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 21 April 2023

Të shtunën do të shpallet finalisti ose finalistja e parë e Big Brother VIP. Luizi dhe Dea po përballen këtë javë në një televotim për të shkuar në finale.

Të dy mblodhën më shumë vota nga banorët e shtëpisë, të cilët këtë herë duhet të thonin dy emra që duan të shohin në finale. Nga një sondazh i realizuar nga xing.al, ku votuan mijëra njerëz, rezulton se emri më i votuar nga publiku si finalist i parë është Luiz Ejlli.

Luizi ka marrë 88% të votave krahasuar me Dea Mishel, e cila ka marrë 12%.

-Advertisement-

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur finalistAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera